• Wpisów: 87
  • Średnio co: 32 dni
  • Ostatni wpis: 5 lat temu, 16:37
  • Licznik odwiedzin: 32 690 / 2858 dni
 
beejbss
 
tumblr_mft4t4nnrU1r8n5uvo1_500_large.jpg


„ Nie przejmuj sie zbytnio tym, co ludzie powiedza. Rob, co ci sie w zyciu podoba, jesli tylko bedziesz mogla potem w lustrze spojrzec sobie w twarz. ”

wiesz kim jest przyjaciel . ? kimś kto potrafi wytrzymywac z tobą 24 h a mimo to jest mu mało, ktoś kto wie o tobie wszystko a mimo to siedzi obok i cie kocha..ktoś kto jak zobaczy cię z płaczem pierwsze słowa jakie powie to ‘ którego mam zjechać ? ‘ … ktoś kto o 3 rano podniesie słuchawkę i będzie słuchać jak przeklinasz cały świat i ci przytakiwać..ktoś kto w tak deszczowy wieczór potrafi iść do sklepu po farbe do włosów…ktoś to ogląda z Tobą horrory których sama sie boisz… to ktoś dzięki komu się żyje. - TY... taka nie byłaś i już nie będziesz, przynajmniej dla mnie się już nie liczysz kochanieńka. Zgiń suko.

5694ace641a766055b2fda6.jpeg


- Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości opcji. Daruj sobie myślenie o tym, co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz akurat to, czego kompletnie się nie spodziewasz.

Nie ma nic piękniejszego niż coś, co zaczęło się przez przypadek i dobrze się skończyło.

Nie próbuj wypełniać pustki po czymś ważnym, byle czym, nie uznawaj zamienników, nie pozwalaj sobie na substytuty, żadne, przyjaźni, szczęścia, czekolady, miłości, szczególnie na substytuty miłości... ale absolutnie.

Tonks-eb14eb9f4a81c6692da4.jpeg


- taki mamy problem, że mamy siebie, ale nie wiem czy mamy coś więcej. Czuję, że zgubiłam się we śnie. Pomiędzy tym co jest i tym co się wydaje...

- Wsumie ten świat jest piękny, tylko ludzie to kurwy.

* bo marzenia się nie spełniają, sny zawsze kończą, wspomnienia wracają, kawa uzależnia, papierosy zabijają, czekolada tuczy, a naiwność bierze górę nad podświadomością.

Czasem zastanawiam się, czy w ogóle warto jest mieć marzenia, czy warto w coś wierzyć, bo od kiedy wierzę w tę pierdoloną prawdę, zaczynam mieć wątpić i to całkiem poważnie.

MrsWaldorf-4bb7f9b1a636ac03601e.jpegJEJEJEJEJEJE ! ...
Przepraszam, że dopiero dziś.. tego pierwszego stycznia dodaję wpis, bo nic nie poradzę na brak internetu. Mam nadzieje, że mogę liczyć na komentarze z waszej strony.

Ahaa, i przepraszam, że dopiero teraz.. ale życzę wam szampańskiej nocki, dzisieejszej ! :D
No i nie tylko nocki jak i całego roku 2013 !

Ziucia.

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego